טבעת אירוסין

עמוד הבית פורומים פורום תכשיטים טבעת אירוסין

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • תגובות
    טבעת אירוסין

שלום, האם טבעת אירוסין עם יהלום 0.43 מחייבת תעודה גימולוגית של מכון חיצוני כמו GIA או שזה בסדר לקבל תעודה של החנות עצמה? בנוסף, האם זה הגיוני שהטבעת היא ללא חותמת זהב?

מעבדות גמולוגיות

שלום רינה,
    ברוב חנויות התכשיטים בעולם תמצאי יהלומים המדורגים על ידי מגוון גדול של מעבדות גמולוגיות. אם לחנות שהנפיקה את התעודה יש רישון גמולוגיה אז התעודה שלהם היא טובה וניתן להסתמך עליה

היעדר חותמת זהב

תודה על התשובה המהירה. מה לגבי זה שאין על הטבעת חותמת? האם אמורים לקבל איזשהו מסמך על מקוריות הזהב או שמסתמכים על החותמת (שאין)? כששאלתי בחנות לא ידעו לתת לי תשובה למה אין וניפנפו אותי עם ״לא יודעת למה אין חותמת בכל אופן אין אצלנו זהב לא אמיתי״

היעדר חותמת זהב

תודה על התשובה המהירה. מה לגבי זה שאין על הטבעת חותמת? האם אמורים לקבל איזשהו מסמך על מקוריות הזהב או שמסתמכים על החותמת (שאין)? כששאלתי בחנות לא ידעו לתת לי תשובה למה אין וניפנפו אותי עם ״לא יודעת למה אין חותמת בכל אופן אין אצלנו זהב לא אמיתי״

היעדר חותמת זהב

זהב

ניתן להביא את התכשיטים לבדיקה במפעל התכשיטים דיימונד פקטורי

תעודה גימולוגית

היי רינה,
    ברכישת טבעת אירוסין חשוב לקבל מהחנות תעודה גימולוגית בינלאומית כך שתוכל להתקבל על ידי כל חברות הביטוח במידה ותרצי לבטח את הטבעת/תכשיט.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך